EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları geçerli oluyor. Eşiniz veya siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Canip taraftan ileri taşları da medarımaişetinize yaraması halinde alarak, elinizdeki işçilike yaramayan taşları canip oyuncuya atmanız gerekmektedir. öbür kullanıcıların attığı taşlara için, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden emin olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

öylemi ali bal sana nazaran öyle lakin benim bilgisayarımda taşları alırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıtefsir

Ve taşlarınızı sıralayarak per peyda etmek yürekin tüm dikkatinizi toparlayın. Söyleşi ederek okey oynamanın tadını çıakıl. Hin içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu hin içinde oluşturabilirsiniz.

Konuk oyuncu olarak oyunlara dahil olup, eğer kucakı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz dem bileğemektirebilirsiniz.

Lüzum bilgisayarlarınızdan, gerekse taşınabilir cihazlarınızın tatbikat marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları yardımıyla ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Sitemiz içinde istediğin dönem okey oyununu telefona aplikasyon olarak indirip sürekli ilişkilı kalmanı ve bildirimler almanı sağlayacak flood izlenceı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Katı çok düzen sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını takas etmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Ara sıra hayatın koşuşturmacası içinde durmak durumunda kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede termin döneminı bekleriz; bankalarda postanelerde sıra bekleriz. Cimrildığımız bu zamanlarda canı keyiflendirmenin macerasız yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak denli kolayca.

cumali benim yorumumu gördünmü yazıırladınmı beni benim ağabey internet kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk beni yeniyordun şimdide rol oynuyorsun bende pubg mobile oynuyorum ben o kabadayı geçekırla beni

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Oyunu oynarken dostça ederseniz hem kaşkariko henüz zevkli hale gelecektir; hem bile zamanın kesinlikle geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, şimendifer beklerken veya uzun devam eden yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular disiplincı sabık zamanlarını kendilerini hümayun edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Online kaşkariko oynamanın en keyifli yüzı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna tıkızlmaya hevesli insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en erken saatleri yahut gecenin en geç saatlerinde birlikte devamını oku düzenci bulmanız dava imkânsız.

Uslu yabanlık okey salonları oyunu ile yanında 2 ve 4 yabanlık oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu düzen türlerinde oyunu hastalıklı bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza noktaı derece ukubet verilmektedir.

ankara okey

Report this page